Icon

Om oss

Eiendomsselskapet Stiftelsen Kaare Berg eier og forvalter, direkte og gjennom datterselskaper, en eiendomsmasse på omkring 150.000 kvadratmeter. Dette omfatter eiendommer i Oslo, Bergen, Sarpsborg, Lørenskog, Moss og Gjøvik.

Eiendomsvirksomheten går tilbake til 1967, mens Stiftelsen Kaare Berg ble etablert i 1991 av Inger og Kaare Berg.

 

Administrasjon og økonomi

Administrasjon, husleieinnbetalinger, inkasso, avregning felleskostnader og fyringskostnader, regnskap, forretningsførsel sameier, lønn, utbetalinger, drift og vedlikehold IT.

Dag Sten

Administrerende direktør
+47 918 28 591 | dag@skb.no

Vivi Rikheim

Controller
+ 47 951 03 269 | vivi@skb.no

Hanne Holth

Økonomi, personal og IKT ansvarlig
+47 952 20 232 | hanne@skb.no

Bo Zhou

Regnskapsmedarbeider
+47 901 74 125 | bo@skb.no

Birgit Møller

Sentralbord/resepsjon
+47 22 40 57 00 | birgit@skb.no

Utvikling og eiendomsprosjekter

Investeringer og utvikling av eiendom.

Richard Olsen

Prosjektleder - utvikling og eiendomsprosjekter
+47 990 98 436 | richard@skb.no

Eiendomsavdelingen

Utleie av bolig, utleie av næringslokaler, søknader om bolig, forespørsler om næringslokaler, visninger, leiekontrakter, kontraktsfornyelser, overtagelser.

Rehabiliteringer, prosjekter, vedlikehold, teknisk drift, reklamasjoner, vaktmestertjeneste, renhold, drift og vedlikehold sameier.

Lars Jørgen Ruud

Eiendomssjef
+47 930 55 915 | lars@skb.no

Per Refsnes

Prosjektleder
+47 901 44 442 | per@skb.no

Elisabeth Kongevold

Eiendomsforvalter Oslo
+47 951 60 770 | elisabeth@skb.no

Karianne Johannessen

Eiendomsforvalter Oslo
+47 940 01 599 | karianne@skb.no

Trine Normann Olsen

Eiendomsforvalter Oslo
+47 990 50 504 | trine@skb.no

Gurly Skogen

Markedskoordinator
+47 901 73 546 | gurly@skb.no

Margunn Aartun

Eiendomskonsulent
+47 94 000 103 | margunn@skb.no

Irineu da Cruz Evora

Prosjektleder brannsikring og vedlikehold
+47 916 63 048 | irineu@skb.no

Lennart Asbjørnsen

Vedlikehold Oslo
+47 971 70 105 | lennart@skb.no

Sebastian Gonerski

Vedlikehold Oslo
+47 966 26 337 | sebastian@skb.no

Mads Vårli

Eiendomsforvalter i Gjøvik/Raufoss
940 10 039 | mvaarli@hotmail.no

Tor Stensrud

Vaktmester/utleie Sarpsborg
911 66 748 | tor@skb.no

Sture Friesl

Vaktmester/utleie Skien
+47 916 36 480 | sture@skb.no

Jan Olav Lislerud

Bygg Consult Vest Eiendomsforvaltning AS: FDV Bergen
404 83 299 | bcve.lislerud@gmail.com

Stiftelsen Kaare Berg

Besøksadresse:
Kirkegata 15, 0153 Oslo
Mandag - torsdag kl. 08:00 - 16:00
Fredag kl. 08:00 - 15:00

Tlf: +47 22 40 57 00
Fax: +47 22 40 57 10
E-post: post@skb.no

Postadresse:
Postboks 399, Sentrum
0103 Oslo

Vakttelefon: 22 88 14 83
Vakttelefonen er operativ
fra 16:00-8:00 på hverdager,
i helgene og ved helligdager.

Nummeret er for nødssituasjoner:
som lekkasjer, brann, innbrudd,
knuste vinduer osv.